Запис на прийом до лікаря

 

Шановні батьки.

Роз’яснення щодо до запису пацієнтів на первинну та вторинну мережу
З 01.07.2019р. припинив дію офіційний сайт поліклініки mdp.muoz.org
З 08.07.2019р. діє офіційний інформаційний сайт підприємства – адреса mdp.cv.ua , де можна отримати повну інформацію про підприємство та графіки роботи лікарів. Про запис до лікарів-педіатрів (первинна мережа) та лікарів-спеціалістів (вторинна мережа) інформуємо нижче.
Запис на первинну мережу
Записатись до лікарів-педіатрів (первинна мережа), з якими ви уклали декларації можна лише на сайті helsi.me або безпосередньо по мобільному телефону лікаря чи його медичної сестри.
Покрокова інструкція запису на сайті helsi.me:
1. Оберіть з випадаючого списку м.Чернівці
2. Натисніть на вікно «Клініка» та з випадаючого списку оберіть КНП «Міська дитяча поліклініка»
3. Натисніть на вікно КНП «Міська дитяча поліклініка», із списку оберіть прізвище лікаря, з яким уклали декларацію.
4. Оберіть зручну дату та час і дотримуючись вимог, запишіть дитину.
Увага ! До лікарів вторинної ланки (лікарі-спеціалісти) ви можете потрапити лише за направленням лікаря-педіатра чи сімейного лікаря, з яким уклали декларацію.

               Запис на вторинну мережу за направленням лікаря-педіатра.
Запис до лікарів-спеціалістів здійснює сестра медична або лікар-педіатр нашого підприємства безпосередньо під час свого прийому

               Запис на вторинну мережу за направленням сімейного лікаря.

В зв’язку з тим, що з 01.07.2019р. медична інформаційна система Хелсі через синхронізацію закладів міста на сайті helsi.pro тимчасово заблокована для закладів сімейної медицини, тому в липні 2019р., запис до лікарів-спеціалістів нашої поліклініки здійснює довідкова КНП «Міська дитяча поліклініка» за наявності письмового направленням безпосередньо при зверненні або через телефони довідкової поліклініки 54-75-48 та 51-49-67.
Після синхронізації сімейні лікарі підприємств нашого міста зможуть самостійно записати дітей до спеціалістів вторинної ланки нашої поліклініки через систему Хелсі, сайт helsi.pro.
Також можна ознайомитись з графіками прийому лікарів-спеціалістів на сайті helsi.me, через який Ви записуєтесь до лікарів первинної мережі.

Запис на лабораторне обстеження, УЗД діагностику, ЕКГ та інш. проводиться тільки лікарями-спеціалістами нашого підприємства.

 

Примітка: для впевненості проходження Вашого попереднього запису , обов’язково звертайтесь в довідкову перед відвідуванням лікаря, оскільки лікар може бути відсутній через відпустку, відрядження, курси, хворобу, за сімейними обставинами.

 

Приносимо вибачення за можливе виникнення незручностей та розраховуємо на розуміння з Вашого боку.