Графік амбулаторного   прийому   вузьких   спеціалістів  у  ж о в т н і  2020 року

П.І.Б. понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
Хірургічне   відділення
ІванущакД 413 9 – 1345 13 – 1745 9 – 1345 13 – 1745 9 – 1345 9 – 1230
Клімова  Г. 415 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 1130
Степанов І.І. 415 10 – 13 14 – 19 10 – 13 14 – 19 10 – 13
Стасюк С.В. по 03.10.

 з 05.10.

відпустка
418 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 12 – 1530
Мельник А.  по 02.10.

з  03.10.

курси
418 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 8 – 1240
Біла Л.Д. 211а 9 –  1445 9 –  1445 9 –  1445
Ємельянов Ю.Ю. 408 л/л
 

ЛОР  відділення

Солдат  О.М. 227 відпустка
Геруш О.Л.           в.о. 226 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 -20 8 – 14 1130-1445
Максимюк О.І. 226 14 – 20 8 -14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 1130
Даскалюк Г. 227 14 – 20 8 – 14 8 – 14 8 – 14 8 – 14 8 – 1130
Хохлова Л.О.        209 930-1230 14 – 17 14 – 17 930-1230 14 – 17 9 – 12
 

Офтальмологічне    відділення

Дущак О.Д. 230 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 1315 9 – 1130
Семеген М.І. 228/

229

14 – 1915 8 – 14 8 – 14 14 – 20 9 – 1130 к.229
Пинзару В.Д. 228/

230

8 – 14 14 – 20 к.228 8 – 14 14 – 1915 1130 –14
Романко Ж.В. 228 14 – 20 8 – 14 14–1915 8 – 14 9 – 1130
Шлик О. 228/

230

8 – 14

к.228

14 – 20 8 – 1315 14 – 20 1130-14 к.228
 

Неврологічне   відділення

Льохіна В.А. 409 9 – 1345 14 – 1845 9 – 1345 14 – 1845 9 – 1345 9 – 12
Краснюкевич Л.Р. 409а 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20  9 – 1230
Немченко Л.М.

МДК

409 15 – 18 9 – 12 15 – 18 9 – 12 15 – 18  12 – 1530
314 1330 – 15 1330-15 1330 – 15 1330-15 1330 – 15
Швигар Л.П. 409а 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 13 – 1630
 

Фізіотерапевтичне   відділення

Куріцина Л       з 02.10. 316 12 – 17 12 – 17 12 – 17 12 – 17 12 – 17 9 – 1230
Ягелло С.Я.   до 03.10.

з 05.10. по 23.10.

316 1330 – 1930 1330 1930 1330 1930 1330 1930 1330 1930 1330 – 17
відпустка
 

Відділення  профілактики

Слободян Т.П. 206 9 – 12 9 – 12 9 – 12 9 – 12 9 – 12 9 – 1230
Дашкевич А.В. 213 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 9 – 1230
 

Рентгенологічний    кабінет

Березюк В.Я. 423 9 – 13 9 – 13 9 – 13 9 – 13 9 – 13 9 – 12
Рентгенографія :  421 830 – 17 830 – 17 830 – 17 830 – 17 830 – 17 830 – 15
Флюорографія :  423 9 – 15 9 – 15 9 – 15 9 – 15 9 – 15
 

Відділення  медичного  супроводу  організованого  дитинства

Руснак  О.М. 410 10 – 1625 10-1625 10 – 1625 10-1625 10 – 1625
 

 

Діагностичне   відділення

    Грушко Л.Л. :
Енцефалографія 308 8 – 1345 8 – 1345 8 – 1345 9 – 12
М-ЕХО енцефалос. 308 8 – 1345 8 – 1345 8 – 1345 9 – 12
Спірографія 308 8  – 1345 8  – 1345 9 – 12
Швигар М.Л.:
Електрокардіографія

ЕКГ   по  Холтеру

311 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 9 – 12
    Ангельська С.І. ,   Кошман О.Д. – відпустка з 01.10.2020р.  по  31.10.2020р. :  
УЗД : орг.черев.порож.,

мол. залози,  чол. стат. орг., серця (ехо-кардіо), щит. залози, орг. черевної порожнини , НСГ (нейросоногр.)

 

309

 

 

8 – 14

(Ангел.)

 

14 – 20

(Ангел.)

 

8 – 14

( Ангел.)

 

14 – 20

( Ангел.)

 

8 – 14

( Ангел.)

 

9 – 12

( Ангел.)

 

313

 

 

14 – 20

(Кошман

 

8 – 14 (Кошман

 

14 – 20

(Кошман

 

8 – 14

(Кошман

 

8 – 14

(Кошман

 

9 – 12

(Кошман

Відділення   медичної  реабілітації  дітей
Повзун А.М  по 30.12.                               314 курси
Горук С. І. 315 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 8 – 1230
Поповецька Л. 325 14 – 20 8 – 14 14 – 20 14 – 20 14 – 20 13– 1730
Горжу Р.І. 325 8 – 1430 1330-20 8 – 1430 8 – 1430 8 – 1430
Докаль І.Я.     325 14 – 20 14 – 20 14 – 20 14 – 20 14 – 20 13 – 1730
Запорожець Н. 209а 9 – 12 12 – 15 9 – 12 12 – 15 9 – 12 9 – 12
Швигар Н.С. 

з 19.10. по 24.10.

209 9 – 12 12 – 15 9 – 12 12 – 15 9 – 12 9 – 12
відпустка
МДК 314 1330 – 15 1330 – 15 1330 – 15 1330 – 15 1330 – 15
             Кабінет  інфекційних  захворювань (КІЗ)
Корніліч О.А. 115 9 – 14 14 – 20 9 – 14 14 – 20 9 – 14 1130-1445
Лакуста М.М. 115 14 – 20 9 – 14 14 – 20 9 – 14 14 – 20 8 – 1130
СПЕЦІАЛІЗОВАНА      СЛУЖБА
Сандуляк Л.М. 213 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 13– 1630
Теслюк М.В. 319 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 9 – 1230
Беженар М.В. 319 14 – 19 8 – 13 14 – 19 8 – 13 14 – 19
Дергач Л.О 430 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 8 – 1135
Долінська О.А. 430 14 – 19 8 – 13 14 – 19 8 – 13 14 – 19
Проняєва Л.І. 430 14 – 1930 14 – 1930 14 – 1930
.
Гриценко Н.В. 312 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 9 – 1230
.
Іванущак Л.Ф. 410а 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 13 –1630
Прохоренко І.Д. 410а 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 9 – 1230
Ясинська А.  по 02.10.

з 03.10.

відпустка
411 13 – 19 8 – 14 13 – 19 8 – 13 13 – 19 12 –1530
Ткачук Н.В. 412 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 8- 1130
.
Боднар І.С. 318 9 – 1430 9 – 1430 9 – 1430
.
Голбан М.М. 312 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 13 – 1630