Приймальне відділення – (0372) 53-12-37

Федів Наталя

 

Завідувач Федів Наталія Дмитрівна

( лікар-терапевт вищої категорії)

 

Старша медсестра Іщенко Надія Іванівна

( м/с вищої категорії).

 

Приймальне відділення МКЛ №3 існує з моменту відкриття лікарні і є першим, куди потрапляє хворий. Приймальне відділення працює цілодобово. Воно забезпечує прийом планових , ур-гентних та амбулаторних хворих.

В приймальному відділенні цілодобово працюють чергові лікарі та медичні сестри.

Проводиться:

  • Об’єктивне обстеження хворих;
  • Первинна діагностика;
  • Госпіталізація та реєстрація;
  • Постановка попереднього діагнозу;
  • Санітарне оброблення.

До складу приймального відділення входять кабінет прийому хворих, кабінет комп’ютерної томографії,  реанімаційний зал, біохімічна лабораторія, консультативний кабінет для амбулатор-них хворих, кабінет зав. відділенням, санітарна кімната, душова та туалетна кімнати.

Черговими лікарями та медичними сестрами надається невідкладна медична допомога хворим. За потребою, у відділення викликаються професійні фахівці, при необхідності призначаються лабо-раторні та діагностичні обстеження.

З приймального відділення хворих транспортують до лікувальних відділень. Також з приймаль-ного відділення хворих скеровують в інші медичні заклади в залежності від діагностованої патології.

Біохімічна лабораторія оснащена сучасним обладнанням. Персонал проводить визначення за терміновими показами  тропонівого тесту  та Д- дімер, пульсоксіметрію, глюкозометрію, термометрію. Весь середній медичний персонал володіє технікою зняття ЕКГ, всіма маніпуляціями, необхідними для надання невідкладної допомоги.

Приймальне