Шановні батьки

Інформуємо вас, що медична допомога на первинному рівні дитячому населенню в КНП «Міська дитяча поліклініка» надається лікарем-педіатром, з якими ви уклали декларацію або лікарем, який заміняє його в разі відсутності, за попереднім записом через сайт helsi.me  або безпосередньо зателефонувавши по мобільному телефону лікарю чи його медичній сестрі, для визначення зручної дати та часу візиту.

За умовами медичної реформи спеціалізовану (вторинна, третинна) медичну допомогу безкоштовно можна  отримати звернувшись до лікаря-педіатра чи сімейного лікаря, з яким ви уклали декларацію, і отримати електронне направлення (16-значний електронний цифровий код приходить на  мобільний телефон батьків) з обґрунтуванням візиту.

Після отримання 16-значного коду направлення ви можете записатись на прийом до лікаря-спеціаліста нашого підприємства в зручний для вас час та вільний час лікаря. Допомога при невідкладних станах надається без запису та електронного направлення.

Консультативні, діагностичні  та лабораторні медичні послуги лікарів-спеціалістів за електронним направленням можна отримати безкоштовно у нас в поліклініці або в іншому підприємстві яке законтрактувало з НСЗУ та надає такі медичні послуги, звернувшись до  Call-центру КНП «Міська дитяча поліклініка» безпосередньо при зверненні або через телефони:

+38 099-537-00-18       +38 067-537-00-18,

при потребі при відсутності інтернету чи живлення за телефонами реєстратури

54-75-48 та 51-49-67, може повідомити графік прийому лікарів та номери і розташування кабінетів, в яких ведеться прийом і за електронним направленням записати на візит до лікаря-спеціаліста.

Також інформація про лікарів-спеціалістів та графіки їх прийому доступна на сайті helsi.me, через який ви записуєтесь до лікарів-педіатрів.

Просимо вас піклуватись про здоров’я свої дітей та вчасно звертатися за медичною допомогою.