Г Р А Ф І К 

амбулаторного   прийому  лікарів-педіатрів первинної ланки та вузьких   спеціалістів  

          індивідуально для кожноого лікаря представлений на сайті       helsi.me

                              медичної інформаційної системи нашого підприємства

                                                                                                                                         

 ГРАФІК  

амбулаторного   прийому вузьких  спеціалістів у     с е р п н і    2022 року

П.І.Б. Посада номер телефону кабінет понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
 58-12-73                                                       Хірургічне   відділення

 

Іванущак Дмитро Олексійович

                (ОРФ)

до 06.08 0505380086 413 9 – 14 13 – 18 9 – 14 13 – 18 9 – 14 9 – 1320
з 08.08.   відпустка
Блажевська Майя Миколаївна с/м 0506809195 413
Клімова  Галина Сергіївна

(ортопед)

по 06.08. 0508299495   відпустка  
з 08.08. 415 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 1245
СтепановІгор Іванович

(ортопед)

 по 28.08. 0509729054   відпустка
з 29.08.   415 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 13 – 1745
Стасюк Сергій Васильович

( хірург)

до 14.08 0506710692 418 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 1245
з 15.08   відпустка
Мельник Андрій Анатолійов. хірург 0509781213 418 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 13 – 1745
Біла Лариса Дмитрівна ендоскопіст 0992020000 211а 9 –  1445 9 –  1445   9 –  1445
Ємельянов Юрій Юрійович(уролог) по 29.08 0982041341   відпустка
 з 30.08 408 12 – 18 9 – 15   12 – 18 9 – 15 14 – 20 8 – 1245
ОтоОфтальмологічне    відділення

 

Геруш Оксана Леонідівна

(ОРФ)

до 08.08 т 0673722890 226 8 – 14 8 – 14 8 – 14 8 – 14 8 -14 8 – 1245
з  08.08 по 27.08   відпустка
з 29.08 226 8 – 14 14 -20 8 – 14
Береш Тетяна Юріївна с/м 0954285106 226
Максимюк Оксана Іванівна

(ЛОР)

до 07.08 0955231679   відпустка
з 08.08 по 27.08 226 8 – 1515 8 – 1515 8 – 1515 8 – 1515 8 – 1515 8 – 14
з 29.08 226 14 – 20 8 – 14 14 – 20
Даскалюк Галина Дмитрів.

(сурдолог)

 

по 10.08 0954702256   відпустка
з 11.08 230 8  – 14 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 1245
Глухова Наталія Миколаївна

(дефектолог)

по 03.08. 0996174728   відпустка
з 04.08.   306 14 – 1530 14 – 1530 14 – 1530 14 – 1530 14 – 1530 14 – 1530
Дущак Олексій Дмитрович

 

окуліст 0993709245 228 14 – 1805 14 – 1810
Семеген Марія Ігорівна окуліст 0503745081 228 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 1245
Пинзару Валентина Дмитрів.

(окуліст)

до 08.08  

0501078682

230 8 – 13 8 – 13 8 – 13 1245 – 14
з 09.08 228 8 – 13 8 – 13 8 – 13 1245 – 14
Романко Жанна Вікторівна

(окуліст)

до 08.08 0953898464 228 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 1245 – 1730
з 08.08   відпустка
Неврологічне   відділення

 

Льохіна Віра Адамівна ОРФ 0508678127 409 9 – 14 14 – 19 9 – 12 14 – 19 9 – 14 9 – 1230
Трояновська Тетяна Михайлівна с/м 0958416352 409
Ортеменка Євгенія Павлівна

(невролог)

по 19.08 0504340270   відпустка  
з 20.08 409а 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 9 – 1230
55-02-12                                                      Відділення  профілактики

 

Слободян Тамара Петрівна ОРФ до 14.08 0505626457   відпустка  
з 15.08 206 10 – 16 10 – 16 10 – 16 10 – 16 10 – 16 10 – 1443
Попова Олена Анатоліївна с/м 0990112045 206
Дашкевич Аліна Василівна

(імунолог)

до 03.08 0506188444   відрядження  
з 04.08. 213 8 – 14 12 – 18 8 – 14 12 – 18 8 – 14 9 – 1343
Михайленко О.П. лікар-педіатр   207 10 – 1130 10 – 1130 10 – 1130 10 – 1130 10 – 1130 10 – 1045
Руснак Орися Миколаївна лікар-педіатр 0503743156 410 10 – 15 10 – 15 10 – 15 10 – 15 10 – 15 10 – 13
Рентгенологічний    кабінет

 

Березюк Віталій Ярославович(рентгенолог) з 01.08. 0956739195 423 відпустка    
Рентгенографія:   421 8 – 13 8 – 13 8 – 13 8 – 13 8 – 13 8 – 13
Флюорографія :   423 9 – 15 9 – 15 9 – 15 9 – 15 9 – 15
 

55-05-40                                           Кабінет  інфекційних  захворювань (КІЗ)

 

Корніліч Ольга Анатоліївна (інфекціоніст) до 07.08. 0500707905 115 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 8 – 1240
з 08.08   відпустка          
Вельнечук  Світлана Василівна      (інфекціоніст) до 07.08 0987062989 115 14 – 20 8 – 14 14- 20 8 – 14 14- 20 1330 – 17
з 08.08 115 8 – 14 8 – 14 8 – 14 8 – 14 8 – 14 8 – 1240
 

СПЕЦІАЛІЗОВАНА      СЛУЖБА

 

Долінська Ольга Антонівна дерматолог 0665188573 430 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 8 -1245
Парада Ангеліна Іванівна дерматолог 0989897894 430 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 13 – 1745
Теслюк Марія Василівна

(ендокринолог)

по 03.08. 0508156426 319 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 8 – 1240
з 04.08 по 17.08.   відпустка
з 18.08. 319 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 8 – 1240
Тимофійчук Галина Микол. ендокринолог 0997500235 319 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 13 – 1740
Александрюк Юлія Василів. гастроентеролог 0982433457 409а 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 13 – 1740
Гриценко Неля Василівна кардіолог 0509060169 312 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 8 – 1245
Голбан Марія Миколаївна

(нефролог)

з 01.08. по 31.08. 0999001710 312 відпустка  
Боднар Ірина Станіславівна гематолог 0508372247 318 12 – 18 12 – 18 9 – 15 9 – 15 9 – 15 9 – 1345
Ясинська Анжела Петрівна гінеколог 0509699426 411 13 – 19 8 – 14 13 – 19 8 – 14 13 – 19 13 – 1745
Ткачук Наталія Володимирів

(гінеколог)

по 14.08 0509160434   відпустка  
з 15.08 412 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 8 – 1245
Іванущак Людмила Федорівна(алерголог) з 01.08.по 31.08. 0507805622 410а відпустка
ПрохоренкоІрина Дмитрівна

 

з 01.08 по 10.08 0501850957   відпустка          
з 11.08. алерголог, 410а 8 – 1040 14 – 1640 8 – 1040 14 – 1640 8 – 1040 8 – 1020
пульмонолог 410а 11 – 14 17 – 20 11 – 14 17 – 20 11 – 14 1020-1245
 

55-05-40                                                         Лабораторії

 

Блохіна Зінаїда Яківна

(бактеріолог)

по 12.08. 0501058239   відпустка
з 13.08. по 21.08 102 13 – 19 13 – 19 9 – 15 13 – 19 9 – 15 9 – 14
з 22.08 102 9 – 15 9 – 15 9 – 15 9 – 15 9 – 15 9 – 15
Цепа Світлана Іванівна

бактеріолог

до 18.08 0508228178 102 8  – 14 8  – 14 8 – 14 8  – 14 8  – 14 8 – 13
з 19.08   відпустка
Забір  біоматеріалу 102 9 – 16 9 – 16 9 – 16 9 – 16 9- 16 8 – 13
Кісіль Світлана Михайлів. ОРФ 0509511477 104
Біохім. аналіз  крові   210 830 – 11 830 – 11 830 – 11 830 – 11 830 – 11
Діагностичне   відділення

 

Краснюкевич Людмила Роман

М-ЕХОЕСЕлектроенцефалог-рафія , ЕКГ  розшифровка (ЛФК)

з 01.08. по 07.08.  

0954073692

  відпустка
з 08.08. 308 8 – 14 8 – 14 8 – 14 8 – 14 8 – 14 8 – 1250
Антонюк Людмила Антонівна с/м 0505377171 308
Ангельська Світлана Іван.

ЕКГ  розшифровка

Спірографія, ЕКГ по Холтеру

ОРФ 0507000690 до 30.08( з 31.08 – відпустка)
309 1415– 1705 1055-1345 1415-1705 1055-1345 1415-1705 1305-1525
Проведення  ЕКГ 311 8 – 12 14 – 20 8 – 12 14 – 20 8 – 12 8 – 1250
Проведення  СГ 311 1215 – 14 1215 – 14 1215 – 14
 

Ангельська Світлана Іванівна

УЗДсерця, НСГ, кульшові суглоби,

невідкладні  стани

 

0507000690

 

309

 

8 – 14

 

14 – 20

 

8 – 14

 

14 – 20

 

8 – 14

 

8 – 1250

 

Білокопита  Лівія Едуардівна

 

УЗДмол. залози, гінекологія, орг. черев.порожнини, чол. стат. орг. , щит. залози, легені, НСГ  

0992253075

Відпустка до 17.08

з 18.08.

 

313

 

8 – 14

 

8 – 14

 

14 – 20

 

14 – 20

 

8 – 14

 

1305-1755

Булавук  Юлія  Юріївна0953176090 УЗДмол. залози, гінекологія, орг. черев. порожнини, суглобів (кульшові),щит. залози,

чол. стат. орг.

до 18.08 313 14 – 20 14 – 20 8 – 14 8 – 14 14 – 20 8 – 1250
з 19.08  

 

відпустка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

51-49-63                                                 Відділення   медичної  реабілітації  дітей

 

Повзун Алла Миколаївна

ОРФ

 

до 03.08

0503382448 314 8 – 11 8 – 11 8 – 11 8 – 11 8 – 11 8 – 930
314 1115 – 1715 1115 – 1715 1115 –1715 1115 –1715 1115 – 1715 945 – 1440
з 04.08 по 20.08   відпустка
 

з 21.08

314 8 – 11 8 – 11 8 – 11 8 – 11 8 – 11 8 – 930
314 1115 – 1715 1115 – 1715 1115 –1715 1115 –1715 1115 – 1715 945 – 1440
Магазова Наталія Михайлівна с/м 0506433160 314
Немченко Лариса Миколаївна

ФРМ

до 21.08 0660211533 304 14 – 20 1415-1715 14 – 20 1415-1715 14 – 20 1305 – 1435
305 1045-1345 8 – 14 1045 1345 8 – 14 1045 1345 8 – 1250
з 22.08     відпустка
ЯкубовськаОленаВасилівна психолог 322 14 – 20 14 – 20 14 – 20 14 – 20 14 – 20 1250 – 18
Горжу Роман Іванович ерготерапевт 316 8 – 1451 8 – 1451 8 – 1451 8 – 1451 8 – 1451
Докаль Ігор Ярославович ерготерапевт 303 14 – 20 14 – 20 14 – 20 14 – 20 14 – 20 1310 –18
Яновська Тетяна Іванівна психолог 322 8 – 14 8 – 14 8 – 14 8 – 14 8 – 14 8 – 1230
324 14-1525 14-1525 14-1525 14-1525 14-1525 1230 -1315
Запорожець НаталіяВолодим логопед 209а 13 – 1730 13 – 1730 13 – 1730 13 -1730 13 – 1730 9 – 1330
Швигар Надія Сергіївна логопед до 03.08 323 8– 1230 8– 1230 8– 1230 8– 1230 8– 1230 8– 1230
з04.08по20.08   відпустка
з 21.08 323 8– 1230 8– 1230 8– 1230 8– 1230 8– 1230 8– 1230
Агранов Олександр Семенов. ФРМ 305 14 – 20 14 – 20 14 – 20 14 – 20 14 – 20 13 – 18
304 1045 – 1345 1045 – 1345 1045 -1345 1045 -1345 1045 – 1345 1115– 1245
Купець Станіслав Ігорович фізичний терапевт 328 14 – 20 14 – 20 14 – 20 14 – 20 14 – 20 1310– 18
Купець Ніна Петрівна фізичнийтерапевт 325 8 – 14 8 – 14 8 – 14 8 – 14 8 – 14 8 – 1250
Максім Григорій Микол. лікар-педіатр 315 1615 – 1915 1615 – 1915 1615 1915 1615-1915 1615 –1915 13 – 1430

 

 

Заступник   директора змедичноїчастини    О.СТАВНИЧУК

 

Заступник   директора  з   медсестринства              Л.ЯНКО